Вогнезахисна обробка шкільних і дошкільних установ

24 Лютого 2020

Для кожного з нас, найважливіше місце в житті займають наші діти. Але як можна все контролювати, а тим більше ті моменти, які від нас не залежать? Велику частину часу наші діти знаходяться в навчальних закладах та дитсадках.

Які заходи повинні проводиться в школах з вогнезахисної обробки? Давайте розберемося детальніше.

Вогнезахист елементів металевих конструкцій

Якщо це сучасна школа, то швидше за все в її конструктиві можуть використовуватися елементи металевих конструкцій, які необхідно захистити від прямого попадання вогню, шляхом нанесення вогнезахисної фарби (принцип дії спучування, що не дає можливості металу швидко нагрітися і втратити свої несучі властивості), також при обробці металевих конструкцій для додання більш високого ступеня вогнестійкості, можна використовувати спеціальну штукатурку або вогнетривкі базальтові плити.

Організацій вогнезахисту кабельних проходок і інженерних комунікацій

Важливу роль у захисті поширення вогню через приміщення, грає роль, забезпечення необхідною нормою вогнестійкості проходок всередині будівлі, крізь поверхи (перекриття) або по горизонталі через кабінети. Виконання робіт по організації цих заходів проводяться на стадії монтажу всіх інженерних комунікацій до оздоблювальних робіт.

При проходженні кабелю крізь стіни, кабель на 50 см від перекриття або стіни фарбується спеціальної вогнезахисної фарбою, яка сертифікована саме для цих робіт, самі проходки через бетонні конструкції при маленькому отворі запінюються спеціальної вогнезахисної піною, якщо отвори великі то використовується вогнетривкі базальтові плити, які з одного боку фарбуються фарбою з іншого штукатуряться теж спеціальної штукатуркою. Для забезпечення надійності захисту від проходження вогню через пластикові труби, які зараз дуже часто використовуються для монтажу систем опалення та ВК, використовуються спеціальні манжети, які розбухають всередині труби під впливом тепла, і закривають доступ для вогню, при можливому проходженні з приміщення в приміщення.

Вогнезахист елементів дерев’яних конструкцій

Важливу роль у забезпеченні заходів з протипожежної безпеки відводиться, вогнезахисту дерев’яних конструкцій будівель і споруд дошкільних і шкільних установ. Для забезпечення I групи вогнезахисту деревини при проведенні заходів з вогнезахисної обробки можна підходити двома шляхами. Це просочення спеціальними матеріалами, при якій головне завдання домогтися того, щоб деревина не підтримувала горіння не дивлячись на вплив вогню. І фарбування спеціалізованої вогнезахисної фарбою, яка, як і при використанні при обробці металу не дає можливості нагрітися елементу дерев’яної конструкції і відповідно відразу спалахнути.

Вогнезахист повітроводів

Заходи з вогнезахисту повітроводів, теж необхідні для того, щоб не дати поширяться вогню через короби повітропроводів через комунікації, а також для того, щоб продукти горіння через щілини, що або розплавлений повітропровід не потрапляли в інші приміщення. Як правило для організації вогнезахисту використовуються або рулонні фольговані покриття або спеціальні матеріали, які наносяться машинним способом. Всі вони необхідні для убезпечення від дії вогню конструкції повітропроводів.

Всі роботи по організації комплексної вогнезахисту, в першу чергу дають можливість продовжити можливу евакуацію з об’єкту дітей і педагогічного складу, що не отруїтися газами і парами продуктів горіння, дають можливість пожежним вжити всіх можливих кошти для ліквідації та локалізації пожежі, а також можливого зменшення шкоди та швидкого відновлення установи.

Вогнезахист елементів дерев'яних конструкцій за 20,00 грн.

Вогнезахист металевих конструкцій за 200 грн.

Вогнезахист деревини (просочення)

Датчики пожежної сигналізації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *