Огнезащита древесины

Проведення робіт з вогнезахисної обробки дерева .

Компанія «ТЕРРА ФІРМА ПЛЮС» виконує всі види вогнезахисної обробки будь-яких видів девевянний поверхонь за оптимальними цінами. Конструктивна вогнезахист для дерева і покриття дерев’яних поверхонь вогнезахисним складом – ефективний метод, аби запобігти завданню шкоди в разі пожежі.

Комплексна вогнезахисна обробка дерева (підбір вогнезахисних матеріалів безкоштовно).

Дерево є одним з найбільш легкозаймистих будівельних матеріалів. Для захисту дерев’яних будівельних конструкцій від впливу високих температур використовуються засоби вогнезахисту деревини. Наша компанія пропонує широкий асортимент вогнезахисних засобів, а також послуги з обробки конструкцій.

Вибір оптимального складу для вогнезахисної обробки поверхні

Стійкість дерева до займання може забезпечуватися різними способами вогнезахисту деревини. Наша компанія пропонує клієнтам такі різновиди вогнезахисних покриттів:

  • Просочення. Перевага цього антипирена полягає в тому, що навіть після обробки помітна естетична текстура деревини.
  • Лак. Вогнезахисна плівка, що утворюється після нанесення лаку, оберігає дерев’яні конструкції від загоряння.
  • Фарба. Наноситься на поверхню тонким шаром, стійким до впливу вогню, в наявності великий вибір кольорів фарби.
  • Обмазування. Пастоподібна консистенція цього антипирена забезпечує максимально надійний захист від високої температури.

Окрема категорія – склади, якими можна обробляти поверхню при низькій температурі повітря – зимова вогнезахист деревини.

Яке покриття максимально ефективно?

Вогнестійкість, яку забезпечує антипірен, залежить від груп вогнезахисту деревини:

  • I група. Після обробки матеріал стає вогнестійкими: під впливом високої температури згоряє близько 9% від маси деревини.
  • II група. При згорянні втрачається від 9% до 30% маси дерева, обробленого антипиреном – важкозаймисті деревина.
  • III група. Втрата маси при згорянні перевищує 30%.

Переваги оформлення замовлення у компанії Терра Фірма Плюс

Вогнезахист деревини – ефективний спосіб уникнути значних пошкоджень у разі непередбаченої ситуації. Наша компанія пропонує комплексний підхід до захисту дерев’яних конструкцій від загоряння. Сучасні способи і засоби вогнезахисту деревини дозволяють надійно захистити дерев’яну конструкцію від загоряння. Ми співпрацюємо тільки з зарекомендували себе виробниками вогнестійких покриттів, тому впевнені в якості пропонованих вогнезахисних складів. Професіоналізм наших працівників, які мають значний досвід обробки дерев’яних поверхонь різними видами антипиренов, гарантує чудову вогнестійкість навіть такого легкозаймистого будівельного матеріалу, як дерево.

Для оформлення замовлення слід зв’язатися з нашими фахівцями по телефону, номер якого вказаний на сайті. Вас проконсультують з питань підбору антипирена, умов оплати і доставки. Наші ціни – одні з найнижчих на ринку, при цьому якість вогнезахисту деревини знаходиться на вищому рівні.

Розрахунок вартості під ключ

Кожен об’єкт індивідуальний. Зателефонуйте прямо зараз щоб розрахувати вартість вогнезахисту дерев’яних конструкцій з урахуванням монтажних робіт

+38 (067) 391 53 98