Охоронно-пожежна сигналізація установка і монтаж

Проведення робіт з впровадження системи охоронної сигналізації .

Компанія «ТЕРРА ФІРМА ПЛЮС» має значний досвід проектування і впровадження систем охоронної сигналізації як на великих підприємствах, що мають значну площу території, так і в невеликих офісних будівлях.

Комплексне впровадження системи охоронної сигналізації (розробка проекту безкоштовно).

Охоронно-пожежна сигналізація – комплексне рішення, що дозволяє ефективно протидіяти несанкціонованому проникненню на об’єкт, що охороняється, а також пожежі. По суті, пожежна сигналізація та система охоронної сигналізації використовують однакові технологічні рішення: канали зв’язку і алгоритми обробки інформації, що надходить. Тому ці дві системи доцільно об’єднати в одну: систему охоронно-пожежної сигналізації.

Конструктивно системи охоронної сигналізації включають такі підсистеми:

  • Охоронна, що дозволяє зафіксувати спробу несанкціонованого проникнення.
  • Тривожна – відповідає за екстрений виклик допомоги у надзвичайній ситуації.

Протипожежна сигналізація реєструє і передає сигнал про загоряння або задимлення приміщення.

Охоронно-пожежна сигналізація , спроектована і впроваджена фахівцями нашої компанії, дозволить уберегти майно і врятувати життя людей при виникненні надзвичайної ситуації. Ми пропонуємо виконати всі роботи «під ключ» починаючи від створення проекту і закінчуючи його реалізацією. Тепер усі послуги, пов’язані з автоматизованою охороною і протипожежним захистом, можна замовити в одному місці. До складу послуг входять:

  • Створення проекту. При цьому будуть враховані всі особливості об’єкта та побажання замовника.
  • Установка охоронної сигналізації.
  • Обслуговування охоронної сигналізації протягом терміну експлуатації.

Можлива реалізація багаторівневої охоронної системи, яка передбачає охорону периметра будівлі або території, запобігання несанкціонованого доступу всередину об’єкту, що охороняється, розмежування доступу співробітників в особливо охоронювані приміщення. Наші співробітники мають значний досвід розробки і впровадження пожежно-охоронної сигналізації будь-якої складності, що гарантує незмінно чудовий результат виконаних робіт. Сучасні технології та програмне забезпечення дозволяють запобігти надзвичайній ситуації або зменшити її наслідки.

Монтаж охоронної сигналізації буде виконаний з урахуванням вимог законодавства, а розцінки на роботи, виконані фахівцями нашої компанії, приємно здивують навіть самого економного клієнта. Для оформлення замовлення слід зв’язатися з фахівцями нашої компанії по телефону, номер якого вказаний на сайті. Наша компанія готова взяти на себе роботи будь-якої складності: починаючи від установки охоронно-пожежної системи невеликого офісної будівлі і закінчуючи впровадженням комплексу заходів для охорони виробничої площадки, що включає територію значній площі з адміністративними і виробничими будівлями.

Розрахунок вартості під ключ

Кожен об’єкт індивідуальний. Зателефонуйте прямо зараз, щоб розрахувати вартість вашої системи охоронної сигналізації

+38 (067) 391 53 98