Пожежні системи безпеки - ціна робіт і проектування

Проведення робіт з проектування та впровадження систем пожежної безпеки.

Компанія «ТЕРРА ФІРМА ПЛЮС» виконує всі види робіт пов’язаних з системами пожежної безпеки від проектування до узгодження готових систем з контролюючими органами за оптимальними цінами.

Комплексна допомога в організації та впровадженні систем пожежної безпеки будь-якої складності.

 
Проектування, монтаж, погодження - пожежних систем безпеки
 

Пожежна сигналізація
Договірна

Системи охоронно-пожежної сигналізації, що входять складу пожежних систем, є ефективним засобом, призначеним для зведення до мінімуму ризику пошкодження майна в результаті пожежі.

Читати докладніше

Газове пожежогасіння
Договірна

Наші фахівці мають значний досвід розробки і впровадження подібних проектів, що гарантує надійність системи, а значить – збереження майна, яке перебуває в приміщенні.

Читати докладніше

Системи оповіщення про пожежу
Договірна

Проектування і монтаж систем оповіщення при пожежі дозволить зберегти життя і здоров’я людей при виникненні надзвичайної ситуації, а й запобігти пошкодженню майна.

Читати докладніше

Водяне пожежогасіння
Договірна

Наші фахівці мають величезний досвід розробки та впровадження установок водяного пожежогасіння: водяне і пінне пожежогасіння, дренчерні або спринклерне і будь-які інші.

Читати докладніше

Порошкове пожежогасіння
Договірна

Система пожежогасіння порошкова автоматична спрацьовує від датчика температури, що реагує на загоряння. Після цього в приміщенні розпорошується порошок.

Читати докладніше

Димовидалення
Договірна

Система димовидалення – суттєвий елемент пожежної безпеки будівлі. Наша компанія виконає весь спектр робіт, пов’язаних з розробкою і установкою цієї системи.

Читати докладніше

Блискавкозахист
Договірна

Улаштування блискавкозахисту будівель, виконане професіоналами – гарантований захист будинку в разі потрапляння блискавки. Наша компанія пропонує комплексний підхід до захисту від блискавки споруд.

Читати докладніше

З’явилися питання?

Запитайте – ми Вам допоможемо

Зателефонуйте зараз

+38 (067) 391 53 98