Системи димовидалення

Проведення робіт по впровадженню систем димовидалення .

Система димоудоленія може бути статичною або динамічною. У першому випадку дим віддаляється з приміщення разом з природним струмом повітря, що не поширюючись в інші приміщення будівлі. У другому випадку для цієї мети використовуються спеціальні пристрої: вентилятори димовидалення, клапани димовидалення, а також вентиляція димовидалення. Наша компанія має значний досвід розробки і монтажу систем димоудоленія.

Комплексне впровадження системи димовидалення (розробка проекту безкоштовно).

Система димовидалення є ключовим елементом системи пожежної безпеки будівлі. Як показує статистика, значна частка постраждалих при пожежі одержує не опіки, а отруєння продуктами горіння. При тяжкому отруєнні не виключений смертельний результат, тому протидимна система необхідна для будь-якого сучасного будинку, як складова частина системи пожежної безпеки. Система управління димовидаленням , розроблена і впроваджена нашою компанією – гарантія збереження майна і здоров’я людей.

Система димоудоленія може бути статичною або динамічною. У першому випадку дим віддаляється з приміщення разом з природним струмом повітря, що не поширюючись в інші приміщення будівлі. У другому випадку для цієї мети використовуються спеціальні пристрої: вентилятори димовидалення, клапани димовидалення, а також вентиляція димовидалення. Наша компанія має значний досвід розробки і монтажу систем димоудоленія. Вони включають такі елементи:

  • Вентилятори димовидалення. Їх робота перешкоджає неконтрольованого поширення диму всередині приміщення, часто вони встановлюються на даху будівлі ( вентилятор димовидалення даховий).
  • Клапан димовидалення, люки димовидалення. При пожежі відкриваються автоматично, забезпечують видалення продуктів горіння. Можуть бути інтегровані в систему вентиляції будівлі.
  • Вентилятори підпору. Також включаються по сигналу датчика про виникнення загоряння. Їх призначення – створити надлишковий тиск повітря на шляхах евакуації. Це не дозволить диму поширитися і завдати шкоди здоров’ю людей.
  • Вентиляція димовидалення. Для видалення диму може бути використана звичайна вентиляція, також можливе створення відокремленої незалежної системи.
  • Розрахунок димовидалення – відповідальний процес. Неправильно спроектована система може функціонувати з точністю до навпаки: замість видалення диму при пожежі вона забезпечить приплив кисню і сприятиме ескалації пожежі. Наші фахівці виконають проектування системи у відповідності з усіма особливостями приміщення, схема димовидалення буде розроблена з урахуванням всіх актуальних нормативних актів.

Система димовидалення, ціна впровадження якої цілком прийнятна – суттєвий елемент пожежної безпеки будівлі. Наша компанія виконає весь спектр робіт, пов’язаних з розробкою і установкою цієї системи:

  • Розрахунок димовидалення, створення проекту.
  • Монтаж димовидалення, виконаний кваліфікованими фахівцями нашої компанії дозволить уникнути пошкодження майна в результаті пожежі.
  • Обслуговування димовидалення. Чи забезпечить працездатність системи в процесі експлуатації.

Розрахунок вартості під ключ

Кожен об’єкт індивідуальний. Зателефонуйте прямо зараз щоб розрахувати вартість вашої системи димовидалення

+38 (067) 391 53 98