Системи сповіщення про пожежу установка монтаж і ціна

Проведення робіт по впровадженню систем оповіщення про пожежу .

Проектування і монтаж систем оповіщення будуть виконані з урахуванням всіх вимог чинного законодавства. Це забезпечить надійну і безперебійну роботу системи оповіщення, а значите – дозволить провести своєчасну евакуацію людей, зберегти їм здоров’я і життя.

Комплексне впровадження системи пожежного оповіщення (розробка проекту безкоштовно).

Проектування і монтаж систем оповіщення є необхідним заходом, що дозволяє не тільки зберегти життя і здоров’я людей при виникненні надзвичайної ситуації, а й запобігти пошкодженню майна. Призначенням системи є своєчасне інформування мешканців будинку, а також працівників офісного або виробничої будівлі про виникнення загоряння. Проектування системи оповіщення про пожежу – важливий етап її створення, і до вибору підрядника слід підійти відповідально.

Наша компанія має значний досвід розробки і впровадження систем оповіщення: як в невеликих офісних будівлях (проектування локальних систем оповіщення) , так і значних по території промислових об’єктах. Ми пропонуємо створити проект будь-якого різновиду системи оповіщення:

  • Проектування систем пожежного оповіщення; проектування пожежної сигналізації та системи оповіщення;
  • Проектування систем оповіщення та управління евакуацією.
  • Проектування систем пожежного оповіщення буде виконано якісно і з урахуванням всіх особливостей будівлі. Тому проектування систем оповіщення людей про пожежу, а також впровадження проекту – гарантія безпеки співробітників офісу або мешканців будинку при виникненні надзвичайної ситуації.

Система пожежного оповіщення включає наступні елементи:

  • Транслятор звукового сигналу і / або інформації про небезпеку.
  • Підсилювач сигналу.
  • Динаміки або гучномовці.

Якщо в будинку велику кількість приміщень та евакуаційних виходів, можливе додавання додаткових елементів, що дозволяють диференціювати передається сигнал по зонам, а також дають можливість передавати різні повідомлення.

Фахівці нашої компанії мають відповідну кваліфікацію і досвід, необхідним для монтажу системи оповіщення про пожежу. Нашим клієнтам пропонується впровадження будь-якого різновиду «під ключ»:

  • монтаж систем оповіщення евакуації при пожежі;
  • монтаж пожежної сигналізації;
  • монтаж систем мовного оповіщення;
  • монтаж систем оповіщення та евакуації.

Проектування і монтаж систем оповіщення будуть виконані з урахуванням всіх вимог чинного законодавства. Це забезпечить надійну і безперебійну роботу системи оповіщення, а значите – дозволить провести своєчасну евакуацію людей, зберегти їм здоров’я і життя.

Розцінки на монтаж системи оповіщення , які пропонує наша компанія, цілком демократичні і зможуть задовольнити навіть самого економного замовника. Для уточнення деталей замовлення та умов оплати необхідно зв’язатися з фахівцями нашої компанії по телефону, номер якого вказаний на сайті.

Розрахунок вартості під ключ

Кожен об’єкт індивідуальний. Зателефонуйте прямо зараз щоб розрахувати вартість вашої системи оповіщення при пожежі

+38 (067) 391 53 98