Впровадження системи контролю та управління доступом (СКУД)

Проведення робіт з впровадження системи контролю і управління доступом СКУД.

Компанія «ТЕРРА ФІРМА ПЛЮС» має значний досвід проектування і впровадження СКУД – системи контролю та управління доступом як на великих підприємствах, що мають значну площу території, так і в невеликих офісних будівлях.

Комплексне впровадження системи контролю і управління доступом (розробка проекту безкоштовно).

Впровадження системи контролю і управління доступом (абревіатура СКУД) надійний спосіб запобігання несанкціонованого проникнення на територію, що охороняється або в будівлю. СКУД – контроль доступу, забезпечує комплексний підхід до охорони. Його складовими є наступні елементи:

  • Персональний ідентифікатор. Це може бути пластикова карта або магнітний брелок.
  • Зчитувач ідентифікатора. Повинен бути встановлений на всіх прохідних і інших місцях проходу на територію, що охороняється.
  • Контролер. Ключова складова системи контролю доступу СКУД. Реалізується як на основі персонального комп’ютера або сервера, так і як окремий спеціалізований пристрій.
  • Програмне забезпечення. Функціонал програми, крім безпосередніх функцій контролю і управління доступом, повинен включати протоколювання переміщень працівників компанії і відвідувачів. Це дозволить при необхідності відстежити їх переміщення протягом певного відрізка часу.
  • Устаткування блокування. Призначено для запобігання несанкціонованого проникнення особам, які не мають права доступу на певну територію або в офісну будівлю. Таким обладнанням може бути турнікет, ворота, хвіртка, шлагбаум, шлюз або інші.

СКУД контроль доступу, розмежовує відвідувачів території, що охороняється і співробітників організації. Крім того, система контролю доступу СКУД дає можливість диференціювати співробітників за категоріями, обмеживши доступ для певних категорій.

СКУД – контроль доступу , який легко може бути інтегрований існуючу охоронну систему об’єкта, або поєднаний з іншими системами: наприклад, відеоспостереження або сигналізації. Крім цього, контроль управління доступом СКУД може здійснювати додаткові функції: наприклад, облік часу роботи співробітників компанії. Замовити установку системи контролю доступу СКУД, ціна якої залежить від кількості елементів – оптимальне рішення!

Наша компанія має значний досвід проектування і впровадження СКУД – системи контролю та управління доступом як на великих підприємствах, що мають значну площу території, так і в невеликих офісних будівлях. Всі роботи будуть виконані «під ключ»: починаючи з розробки проекту і закінчуючи його впровадженням. При цьому будуть враховані всі особливості приміщення, що охороняється або території, а також всі побажання замовника. Система контролю доступу СКУД, ціна впровадження якої цілком прийнятна – ефективний захист охоронюваного об’єкта! Для уточнення деталей і оформлення замовлення слід зв’язатися з нашими фахівцями по телефону, номер якого вказаний на сайті.

Розрахунок вартості під ключ

Кожен об’єкт індивідуальний. Зателефонуйте прямо зараз, щоб розрахувати вартість вашої системи контролю доступу

+38 (067) 391 53 98