Вогнезахист металу та металевих конструкцій

Проведення робіт з вогнезахисної обробки металоконструкцій.

Компанія «ТЕРРА ФІРМА ПЛЮС» виконує всі види вогнезахисної обробки будь-яких видів металів за оптимальними цінами. Конструктивна вогнезахист для металу і покриття поверхні металу вогнезахисним складом – ефективний метод, аби запобігти завданню шкоди в разі пожежі.

Комплексна вогнезахисна обробка металоконструкцій (підбір вогнезахисних матеріалів безкоштовно).

Метал є негорючим матеріалом, але під впливом високої температури його структура порушується, що може привести до обвалення металоконструкції. Запобігти цьому дозволить ефективна вогнезахист металоконструкцій.

Фарба , яка використовується для нанесення вогнезахисного шару, здатна тривалий час ізолювати метал від дії високої температури . Це забезпечить надійність конструкції при виникненні надзвичайної ситуації.

Наша компанія пропонує весь спектр послуг з протипожежного захисту «під ключ»: починаючи від проекту вогнезахисту металоконструкцій і закінчуючи впровадженням проекту.

Роботи з вогнезахисту металоконструкцій будуть виконані з урахуванням діючих нормативних актів. Вогнезахист металоконструкцій, ціна якої цілком прийнятна, зможе запобігти обвалення металоконструкції в разі впливу високої температури.

Існують два способи захисту конструкції від впливу підвищеної температури:

  • Конструктивна вогнезахист для металу – припускає розробку проекту будівлі або споруди, в якому металоконструкції будуть максимально ізольовані від легкозаймистих і горючих матеріалів. У разі загоряння цей захід захистить метал від впливу підвищеної температури.
  • Покриття поверхні вогнезахисною сумішшю. Вогнезахист металоконструкцій фарбою – ефективний метод, що дозволяє запобігти значних матеріальних збитків в разі пожежі.

Проект вогнезахисту металоконструкцій буде розроблений з урахуванням всіх особливостей будівлі. Наша компанія гарантує ефективну вогнезахист металоконструкцій, ціна за м2 нанесення захисного покриття приємно здивує навіть самого економного замовника.

Розрахунок вогнезахисту металоконструкцій буде виконаний з урахуванням площі оброблюваної поверхні, при значному обсязі замовлення можливе надання знижки.

Вартість вогнезахисту металоконструкцій залежить від різновиду складу, який буде наноситися з метою вогнезахисту, а також від габаритів конструкції. Акт на вогнезахист металоконструкцій, зразок якого можна запитати у фахівців нашої компанії, підтверджує виконання робіт по захисту конструкції від дії високої температури. Акт на вогнезахист металоконструкцій слід підписувати представником Держпожнагляду.

Наша компанія гарантує якісне виконання робіт з вогнезахисту металоконструкцій, тому з отриманням акта не виникне проблем. Вогнезахист металоконструкцій, ціна якої цілком прийнятна – відмінний спосіб захистити конструкцію від впливу високої температури в разі пожежі.

Розрахунок вартості під ключ

Кожен об’єкт індивідуальний. Зателефонуйте прямо зараз щоб розрахувати вартість вогнезахисту металевих конструкцій з урахуванням монтажних робіт

+38 (067) 391 53 98