Проектування і монтаж систем відеоспостереження

Відеоспостереження

Відеоспостереження – проектування, монтаж, обслуговування

Досвід і кваліфікація співробітників компанії «Терра фірма плюс», наявність сучасного інструменту, обладнання і техніки дозволяють в короткі терміни провести монтаж будь-якої системи «під ключ» та її подальше обслуговування на об’єкті будь-якої складності.

Впровадження та обслуговування систем відеоспостереження будь-якої складності (консультація і підбір оптимального рішення безкоштовно).

Наша компанія пропонує Вам послуги з проектування та встановлення систем відеоспостереження.

Система відеоспостереження – це сукупність елементів, що дозволяють здійснювати поточне відеоспостереження, відеозапис, її відтворення та редагування, а також дають можливість інтегрувати її з будь-якою іншою системою безпеки. Вибір системи відеоспостереження відбувається з вимог, до неї пропонованих.

Залежно від цього визначаються основні її характеристики, і складається комплектація. До мінімальної конфігурації входять: відеокамера, пристрій для обробки сигналу, записуючий пристрій, пристрій виведення зображення, кабель для передачі сигналу і блок живлення.

За типом обладнання системи відеоспостереження класифікують на 2 види: аналогові і цифрові. Аналогова, відносно доступна за вартістю, дає можливість вести відеоспостереження з одночасним записом інформації на носій. Її характеризують проста налаштування і зручна експлуатація. І хоча ця система поступово витісняється з ринку більш прогресивною і технологічною цифровою, компанія «Терра фірма плюс» продовжує за бажанням замовників проводити її встановлення і технічне обслуговування.

Цифрова система відеоспостереження повністю побудована на базі комп’ютерних технологій і дозволяє проводити цифрову обробку сигналу, а також використовувати цілий комплекс мультимедійних можливостей. Найбільш популярними на ринку безпеки сьогодні є 3 види цифрових систем, що дозволяють вести відеоспостереження: на базі відеореєстратора, на базі комп’ютера і плат відеозахвату і на базі комп’ютера і IP-камер. Всі вони знаходять застосування в громадських і виробничих приміщеннях або на території.

Компанія «Терра фірма плюс» має досвід монтажу та обслуговування всіх видів систем відеоспостереження на самих різних об’єктах: заводах, складах, автостоянках, офісах, кафе, ресторанах, котеджах і тощо.

Системи на базі відеореєстратора працюють без комп’ютера, їх основною функцією є обробка, запис і зберігання інформації. Це безумовний лідер за використанням в приватному домоволодінні та в невеликих фірмах, де такий спосіб вести відеоспостереження повністю виправдовує вкладені в нього кошти. До переваг належать простота установки і експлуатації, надійна і безперебійна робота. До недоліків – обмежена функціональність і досить висока ціна.

Відеоспостереження на базі комп’ютера відрізняється більш доступною вартістю і більшою функціональністю. Комп’ютер здатний не тільки обробити і зберегти набагато більший обсяг інформації, але і істотно розширити можливості системи, ввести велику кількість додаткових налаштувань, дозволити модернізувати систему на свій розсуд, інтегрувати її з іншими системами безпеки. IP-камера дає дуже широкі можливості для ведення відеоспостереження далеко від об’єкту, що охороняється.

Засноване на ній відеоспостереження надзвичайно ефективно працює, швидко і просто підключається і монтується в будинку, офісі, в службових приміщеннях або біля входів в будівлі. Недоліки – недосконалість комп’ютерних програм і можливість «зависання» комп’ютера.

Досвід і кваліфікація співробітників компанії «Терра фірма плюс», наявність сучасного інструменту, обладнання і техніки дозволяють в короткі терміни провести монтаж будь-якої системи «під ключ» та її подальше обслуговування на об’єкті будь-якої складності. Конфігурація і вартість системи відеоспостереження буде залежати від вимог і побажань замовника. Вона може працювати автономно або бути інтегрованою в загальну систему безпеки.

Розрахунок вартості під ключ

Кожен об’єкт індивідуальний. Зателефонуйте прямо зараз щоб розрахувати вартість вашої системи відеоспостереження

+38 (067) 391 53 98